Pallikesed

Suur mängukuubik

Suur mängukuubik on mõõtmetega 14×14 cm. Igal küljel on erinev tegevus või hariv mäng. Kuubiku küljed on tugevast puuvillasest kangast. Aplikatsioonid on õmmeldud vildist (peamiselt on kasutatud oeko-tex sertifikaadiga, 100% villast vilti). Lisaks on kuubikul kasutatud atlaspaela ja takjapaela. Pallike on täidetud kvaliteetse padja täitematerjaliga. Kõige paremini sobib lastele vanuses 1-3 aastat.  Kuubiku erinevate külgedega saad lähemalt tutvuda SIIN.

Väike mängukuubik

Mõõtmetelt ligikaudu 12×12 cm. Kuubiku kõik küljed on õmmeldud puuvillasest kangast ja aplikatsioonid oeko-tex sertifikaadiga 100% villasest vildist. Igal küljel on erinev mäng või tegevus. Kuubikul on väike pusle, krabisev element, piiksuv külg, samas on lisatud ka mõned arendavad mängud. Kuubiku sisse on peidetud kõristi ning täidetud on see pehme padjatäidisega. Kuubik on väiksem ja veidi lihtsam versioon suurest kuubikust, seda on lihtsam haarata.

Näpunukud

Vahvad ja lihtsad vildist talu- ja metslooma näpunukud on õmmeldud oeko-tex sertifikaadiga 100% villasest vildist. Silmad ja veel mõned detailid on näpunukkudele joonistatud spetsiaalse kangamarkeriga.

Täring

See pehme ja värviliste täppidega täring on mõõtmetelt 14×14 cm. Täringu värvilised täpid on naturaalsest vildist. Täring sobib edukalt kirglikule lauamängurile, vahvaks sisustuselemendiks kui ka lastele näiteks numbrite loendama õppimiseks.

Päkapiku suss

Päkapiku suss on õmmeldud 100% villasest Oeko-tex sertifikaadiga vildist. Sussi peale on käsitsi tikitud lapse nimi. Lisaks on igal sussil peidus väike salakomm, mida saab sussi külje pealt välja ja tagasi sisse tõmmata.